פרויקט פינוי בינוי (תמ"א 38/2) – רחוב השלום שכונה ג' באר שבע


פינוי בינוי בבאר שבע

פרויקט פינוי ובינוי שכונה ג' בבאר שבע המשתרעת מרחוב השלום בבניין 26 ועד בניין 46, הינה חלק משכונה המיועדת בעדיפות עליונה לפרויקט פינוי בינוי ע״י עיריית באר שבע.

במהלך השנתיים האחרונות וביתר שאת בחודשים האחרונים פעלה קבוצת "נ.ש. יזמות ופרויקטים" נמרצות להחתים דיירים רבים לאישור שיקנה לקבוצה את האפשרות להתחיל בפרויקט הפינוי ובינוי. חשוב לציין כי בחלק מהבניינים "נ.ש. יזמות ופרויקטים" הגיע כבר לסף ההחתמה הנדרש המאפשר את תחילת התכנון והעבודה.

בנוסף, הקבוצה נתקלה בבעלי דירות אשר היו מעוניינים למכור את דירותיהם ולא להמתין לתחילת הפרויקט, להם הציעה חברת "נ.ש. יזמות ופרויקטים" בצורה שקופה והגונה לרכוש מהם את הדירות . כיום הקבוצה מנהלת משא ומתן עם עוד 5-8 בעלי דירות לרכישת דירותיהם.

קבוצת "נ.ש. יזמות ופרויקטים" פועלת במרץ לסיום השלב הראשון כדי לצאת לדרך. אנו בקבוצה סמוכים ובטוחים שבעוד מספר שנים הקבוצה ובעלי הנכסים יתחדשו בפרויקט בסטנדרטים גבוהים ביותר של בניינים העומדים בכל התקנים ומשמשים מודל לסטנדרט גבוה של התחדשות עירונית.


שאלות ותשובות על פרויקט פינוי בינוי בבאר שבע

ריכזנו לפניכם תשובות לשאלות נפוצות על פרויקט פינוי בינוי (תמ"א 38/2) – רחוב השלום שכונה ג' באר שבע


הליך תמ"א 38/2 משמעותו היא בניית בניין חדש. הבניין החדש נבנה לאחר תכנון מוקפד, העומד בתקנים ההנדסיים המחמירים ביותר למניעת קריסת הבניין במצב של רעידת אדמה. בעלי הדירות נהנים מדירות חדשות מרווחות ומודרניות העומדות בתקני בטיחות.
משמעות התוכנית היא התאגדות של כמה בניינים המעוניינים וצריכים להתחדש. באמצעות תוכנית פינוי בינוי ניתן ליישם הליך תמ"א 38/2 על כמה בניינים יחד וליצור שינוי סביבתי כולל של חידוש פני השכונה כולה ולהפוך אותה למודרנית, איכותית ונעימה יותר.
נשמח להגיע לפגישת היכרות להרחיב על הפרויקט, ולספק מידע ונתונים נוספים. לתיאום פגישה:
אילן עמר 052-6518651
אורנית קידר 053-7722222
ניר שאול 054-7999289
בואו נדבר
צריכים עזרה?
הי,
כיצד נוכל לעזור?